آموزش پیرایش مردانه درجه 2

آموزش پیرایش مردانه درجه 2 ، آموزش آرایشگری طبق استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به دو سطح پیرایش مردانه درجه ۲ و پیرایش مردانه درجه ۱ تقسیم بندی شده است ، و آقایان متقاضی جهت ورود به رشته مراقبت زیبایی آرایش و پیرایش ابتدا لازم هست رشته پیرایش مردانه درجه 2  را گذرانده و بعد از آن اگر تمایل به آموزش موارد مربوط به درجه ۱ را داشتند ، ثبت نام کنند.

آموزش پیرایش مردانه درجه 2

در دوره پیرایش مردانه درجه ۲ که دوره اصلی و پایه است ، کارآموزان میتوانند کار خود را شروع و آرایشگاه راه اندازی کند به بیان دیگر کارآموز در دوره پیرایش مردانه درجه ۲ با ابزار و مواد کار تخصصی دراین زمینه و همچنین نحوه آماده نمودن محیط کار و سپس نحوه صحیح استفاده از ابزار کار آرایش و پیرایش و طریقه ضدعفونی نمودن ابزار و روشهای کوتاهی موها در اندازه های مختلف را ابتدا برروی مانکن ، بعد روی مدل های واقعی مشتریان آموزش میبیند.

کلیه روش های کوتاهی مو با شانه و قیچی ، شانه و ماشین تنظیم خطوط موی دورسر ، اصلاح کامل صورت با تیغ

آموزش پیرایش مردانه درجه 2

در این دوره هنرجویان بعد از اتمام دوره و موفقیت در آزمون تئوری (کتبی) و آزمون عملی مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهند کرد و این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هرکشوری می باشد.

لازم به ذکر است که کلیه کلاس های آموزشگاه پارسا مو بصورت عملی و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و بر اساس استاندارد های جهانی انجام می گیرد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام پیرایش درجه 2

مدارک لازم برای ثبت نام کپی شناسنامه و کپی کارت ملی به همراه دو قطعه عکس می باشد .

 

نحوه ثبت نام این دوره

هنرجو میتواند از قسمت ثبت نام آنلاین اقدام به ثبت نام نموده و بعد از آن با هماهنگی با دفتر اموزشگاه با مراجعه حضوری به آموزشگاه قرارداد کارآموزی را نوشته و امضاء نماید.

 

شرایط ثبت نام در آموزشگاه پارسا مو

حداقل سن برای ثبت نام در دوره آموزش پیرایش مردانه درجه یک 14 سال تمام می باشد و تحصیلات کارآموز ملاک نخواهد بود .

شهریه دوره

1،500،000 تومان

آموزش پیرایش مردانه درجه 2

آموزش پیرایش مردانه درجه 2

مدت دوره دو ماه
نوع دوره حضوری (تهران)
مدرک فنی و حرفه ای (بین المللی)
تعداد جلسات هر روز روزی 2 ساعت 4 جلسه اول تئوری بعد عملی
آموزش های تئوری

آشنایی با محیط کار

آشنایی با ابزار

آشنایی با پوست

گفتار بیان و برخورد با مشتری

کوتاهی با شانه قیچی

کوتاهی با ماشین

طرز ایستادن

طرز نشستن مشتری

آشنایی با علم مرفولوژی یا چهره شناسی

آشنایی با تقسیم بندی مو سر

ثبت نام دوره پیرایش مردانه درجه 2
پارسا مو
بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در غرب تهران

آموزشگاه پارسامو با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به همراه تیم آموزشی مجرب و متخصص ، مفتخر است تا به روزترین ، کارآمدترین و بهترین مهارتهای آموزش آرایشگری را در محیطی کاملا زیبا و حرفه ای و با تجهیزات آرایشگاهی پیشرفته به هنرجویان علاقمند و جویای مهارت آرایشگری از سراسر کشور آموزش دهد.