آموزش پیرایش مردانه درجه 1

آموزش پیرایش مردانه درجه 1 ، هنرجویان بعد از پشت سر گذاشتن دوره پیرایش مردانه درجه 2 که دوره اصلی و پایه آرایشگری مردانه می توانند دوره پیرایش مردانه درجه 1 جهت افزایش مهارت آرایشگری را در آموزشگاه پارسا مو ثبت نام کنند.

آموزش پیرایش مردانههنرجویان در این دوره کوتاهی مو های بلند ، کار با چند قیچی ، پیتاژهای حرفه ای ، پاکسازی صورت ، واکس ، ویتامینه ، کراتینه ، کار با دستگاه بخور سر و صورت ، ژورنال خوانی و … را آموزش میبینند.

این دوره مانند دوره درجه 2 هنرجویان بعد از اتمام دوره و موفقیت در آزمون تئوری (کتبی) و آزمون عملی مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهند کرد و این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هرکشوری می باشد.

لازم به ذکر است که کلیه کلاس های آموزشگاه پارسا مو بصورت عملی و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و بر اساس استاندارد های جهانی انجام می گیرد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام پیرایش درجه 1

مدارک لازم برای ثبت نام کپی شناسنامه و کپی کارت ملی به همراه دو قطعه عکس می باشد .

 

نحوه ثبت نام این دوره

هنرجو میتواند از قسمت ثبت نام آنلاین اقدام به ثبت نام نموده و بعد از آن با هماهنگی با دفتر اموزشگاه با مراجعه حضوری به آموزشگاه قرارداد کارآموزی را نوشته و امضاء نماید.

 

شرایط ثبت نام در آموزشگاه پارسا مو

حداقل سن برای ثبت نام در دوره آموزش پیرایش مردانه درجه یک 14 سال تمام می باشد و تحصیلات کارآموز ملاک نخواهد بود .

آموزش پیرایش مردانه درجه 1

آموزش پیرایش مردانه درجه 1

مدت دوره : یک ماه

تعداد جلسات : 12 جلسه

 

آموزش های عملی

فید کردن حرفه ای

انواع پیتاژ کاری با قیچی

کار با قیچی پیتاژ

سشوار کشیدن

کوتاهی مو بلند

 

آموزش های تئوری

بافت مو رنگ کردن ویتامینه کردن

فرکردن

کراتینه کردن

ثبت نام دوره پیرایش مردانه درجه 1
پارسا مو
بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در غرب تهران

آموزشگاه پارسامو با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به همراه تیم آموزشی مجرب و متخصص ، مفتخر است تا به روزترین ، کارآمدترین و بهترین مهارتهای آموزش آرایشگری را در محیطی کاملا زیبا و حرفه ای و با تجهیزات آرایشگاهی پیشرفته به هنرجویان علاقمند و جویای مهارت آرایشگری از سراسر کشور آموزش دهد.

این دوره ما را چگونه ارزیابی می کنید ؟
درحال ارسال
امتیاز کاربر 4.83 (6 رای)